STRONA GŁÓWNA
 oferty pracy
 Informacje o GCI
 cennik
 zakres działalności GCI
 pomoc bezrobotnym
 nowe oferty
 regulamin GCI
 Wieści gminne
 GCI na Mazowszu
 Ważne adresy
 mini galeria
 • pomoc bezrobotnym
  Dzisiejszy rynek pracy stawia coraz to nowe, większe wymagania. Znalezienie odpowiedniej pracy bez profesjonalnego przygotowania nie należy do łatwych zadań, wymaga od potencjalnego kandydata dużego zaangażowania.

  Osoby poszukujące pracy muszą wykazać się własną inicjatywą i pomysłowością w wykorzystaniu różnych sposobów poszukiiwania pracy, które doprowadzą do spotkania na rozmowie kwalifikacyjnej.

  Gminne Centrum Informacji może pomóc wszystkim tym, którzy nie potrafią się do takich poszukiwań umiejętnie przygotować udzielając fachowych wskazówek min. na temat :
  • jak napisać dobre CV
  • jak napisać list motywacyjny
  • jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
  Pracownik G C I może udzielić wskazówek dotyczących wyglądu i zachwania podczas rozmowy kwalifikacyjnej; porad jak poprawić swój wizerunek. Wszystkie te informacje mogą stanowić o przyszłym sukcesie osoby poszukującej pracy.
  Jeżeli mimo wszystko, osoba nie czuje się na siłach, aby samodzielnie napisać swoje dokumenty - CV i list motywacyjny, wówczas może skorzystać z profesjonalnej oferty G C I .

  Dobrze napisane i wydrukowane dokumenty kilkakrotnie zwiększają szansę otrzymania zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, a co za tym idzie - szansę otrzymania upragnionej pracy.

  W G C I bezrobotny będzie mógł uzyskać informacje, gdzie i jak szukać pracy, jak skorzystać z serwisów internetowych oraz uczestniczyć w spotkaniach i warsztatach, organizowanych przez G C I.

  W internecie można znaleźć wiele firm, które oferują usługi rekrutacyjne na stronach www, na przykład JOBS.PL itp. Większość serwisów dotyczących pracy przeznaczona jest dla kandydatów, czyli o sób poszukujących pracy oraz dla pracodawców. Ta forma rekrutacji w skuteczny sposób rywalizuje z ogłoszeniami prasowymi, gdyż popularność internetu w stosunku do prasy stale rośnie.


  zapraszamy
  od poniedziałku do piątku 8.00 - 18.00
  w soboty 8.00 - 18.00